Dragonraja kokkutulek

Estonian
Malakand
Posts: 113
Joined: Wed Dec 02, 2009 1:05 pm

Dragonraja kokkutulek

Postby Malakand » Sun Mar 07, 2010 9:27 pm

Selline süsteem, et Ghash räägiti nõusse Tallinnas Nõmmel (Jannsenis) raja väikest kokkutulekut hostima. Mõni neljapäev vastu reedet, kui võimalus tekib. Mis inimesed sellest arvaksid?
Zero Tolerance



USE THE FORCE!

sush
Posts: 116
Joined: Tue Nov 17, 2009 2:32 pm

Re: Dragonraja kokkutulek

Postby sush » Mon Mar 08, 2010 12:04 pm

ma vast oleks käpp. oleneb kuupäevast.

User avatar
täisdibla
Posts: 1823
Joined: Sat Jan 16, 2010 9:56 pm
Location: Lalalaland
Contact:

Re: Dragonraja kokkutulek

Postby täisdibla » Sat Mar 13, 2010 9:12 am

ei ilmuks kohale :/

kuldartr
Posts: 5
Joined: Wed Mar 10, 2010 5:09 pm

Re: Dragonraja kokkutulek

Postby kuldartr » Sat Mar 13, 2010 5:26 pm

tallinn on nata jama, et pikk maa sõita paariks tunniks vms
ZERO TOLERANCE

Malakand
Posts: 113
Joined: Wed Dec 02, 2009 1:05 pm

Re: Dragonraja kokkutulek

Postby Malakand » Sat Mar 13, 2010 8:28 pm

Emm paariks tunniks? emm plaanis nagu korralikum läbu öö läbi :D:D
Zero Tolerance



USE THE FORCE!

Dudutank
Posts: 14
Joined: Sun Mar 14, 2010 3:07 pm

Re: Dragonraja kokkutulek

Postby Dudutank » Fri Mar 19, 2010 6:07 pm

läbu läbi öö? kui naisi ka toote kohale siis miks mitte :D mul eriti mugav, elan ka siinsamas jannseni kõrval :D

Malakand
Posts: 113
Joined: Wed Dec 02, 2009 1:05 pm

Re: Dragonraja kokkutulek

Postby Malakand » Sat Mar 20, 2010 5:43 pm

nu naised peate ise ka tooma :D mul oma naine ja vb paar sübrannat tulevad :D
Zero Tolerance



USE THE FORCE!

Malakand
Posts: 113
Joined: Wed Dec 02, 2009 1:05 pm

Re: Dragonraja kokkutulek

Postby Malakand » Sun Mar 21, 2010 2:20 pm

amm ja muide igastahes siukene teema, et teeks kokku tuleku siis 1. aprilillil? ülej2rgmine nädala neljapäeval.
Zero Tolerance



USE THE FORCE!

User avatar
Thomas
Posts: 1187
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:27 am

Re: Dragonraja kokkutulek

Postby Thomas » Tue Jul 20, 2010 11:01 am

Võtame teema jälle üles?

User avatar
Minipp
Posts: 854
Joined: Mon Nov 16, 2009 7:20 pm

Re: Dragonraja kokkutulek

Postby Minipp » Tue Sep 14, 2010 3:15 pm

Thomas wrote:Võtame teema jälle üles?


What does this mean?

Thanks,
Minipp :twisted:


Return to “Eesti keel”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest