Toimub midagi veel?

Estonian
Gaius
Posts: 4
Joined: Sun Sep 12, 2010 4:34 pm

Toimub midagi veel?

Postby Gaius » Sun Sep 12, 2010 4:36 pm

Terv, mõtlesin tõmmata uuesti. Keegi mängib veel eestlastest?

User avatar
Thomas
Posts: 1187
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:27 am

Re: Toimub midagi veel?

Postby Thomas » Thu Sep 16, 2010 5:49 pm

Mängin :)

User avatar
täisdibla
Posts: 1823
Joined: Sat Jan 16, 2010 9:56 pm
Location: Lalalaland
Contact:

Re: Toimub midagi veel?

Postby täisdibla » Thu Sep 16, 2010 7:09 pm

midagi vaikselt tuleb, vist hakkan mängima jälle :p

User avatar
Olon
Posts: 210
Joined: Sun Nov 15, 2009 7:12 pm

Re: Toimub midagi veel?

Postby Olon » Thu Sep 16, 2010 9:49 pm

Kuule Johan sa blockisid mu ära msnis või lihtsalt eriti ei kasuta?:D
Image

User avatar
Thomas
Posts: 1187
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:27 am

Re: Toimub midagi veel?

Postby Thomas » Fri Sep 17, 2010 11:02 am

Tööl olen viimaselajal koguaeg :(
Kodus tunnike-kaks arvutis päeva jooksul... ehk leian miski moment veidi rohkem aega.

Malakand
Posts: 113
Joined: Wed Dec 02, 2009 1:05 pm

Re: Toimub midagi veel?

Postby Malakand » Sun Sep 19, 2010 11:46 am

vahest kui actionit on siis login :D
Zero Tolerance



USE THE FORCE!

Malakandt
Posts: 13
Joined: Wed Jan 09, 2013 2:20 am

Re: Toimub midagi veel?

Postby Malakandt » Mon Jan 21, 2013 9:21 pm

Keegi vanadest noliferitest veel külastab seda foorumit?
Ise hakkasin uuesti mängima igavusest!


Return to “Eesti keel”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest