Lithuania

If you do not speak one of the languages listed above.
tusas
Posts: 56
Joined: Wed Jan 06, 2010 5:40 pm
Location: Lithuania

Re: Lithuania

Postby tusas » Tue Mar 09, 2010 5:52 am

taip jau gavos, kad pagaliau interneta turiu, pradesim lost kaip tik prasides:)
eco Yllse

grommash
Posts: 7
Joined: Fri Feb 05, 2010 9:42 pm

Re: Lithuania

Postby grommash » Sat Mar 13, 2010 11:42 pm

jau atsibodo laukt

tusas
Posts: 56
Joined: Wed Jan 06, 2010 5:40 pm
Location: Lithuania

Re: Lithuania

Postby tusas » Wed Mar 17, 2010 11:30 pm

beta kaip ir baiges.. na tai visi i yillse? :) surasykit savo char nicknamus nes isisvest reikes i friendlista
eco Yllse

grommash
Posts: 7
Joined: Fri Feb 05, 2010 9:42 pm

Re: Lithuania

Postby grommash » Thu Mar 18, 2010 7:12 pm

nu as tai us Grommash tai dar iki servo pradzios kashkur savaite
ps. zaisiu uz warrior/miner

nondescript
Posts: 6
Joined: Sun Jan 17, 2010 9:30 pm

Re: Lithuania

Postby nondescript » Sat Mar 20, 2010 2:18 pm

as uz Moonway, thief/miner

tusas
Posts: 56
Joined: Wed Jan 06, 2010 5:40 pm
Location: Lithuania

Re: Lithuania

Postby tusas » Sat Mar 27, 2010 12:32 pm

as neapsisprendziu ar priest ar archer daryt :S
eco Yllse

tusas
Posts: 56
Joined: Wed Jan 06, 2010 5:40 pm
Location: Lithuania

Re: Lithuania

Postby tusas » Wed Mar 31, 2010 9:07 am

Balandzio 3. musu laiku 20:00!
Last edited by tusas on Fri Apr 02, 2010 12:45 pm, edited 1 time in total.
eco Yllse

grommash
Posts: 7
Joined: Fri Feb 05, 2010 9:42 pm

Re: Lithuania

Postby grommash » Wed Mar 31, 2010 6:48 pm

man atrodo pagal lietuva tai 19:00

deadrain
Posts: 2
Joined: Sat Apr 03, 2010 6:44 am

Re: Lithuania

Postby deadrain » Sat Apr 03, 2010 6:47 am

sveiki, neseniai suzinojau, kad servas startuoja, tai irgi nusprendziau pradet lost, gal nepamenat manes, gal kas pamena, bet tusa as tai pamenu :) as losiu uz deadrain maga

tusas
Posts: 56
Joined: Wed Jan 06, 2010 5:40 pm
Location: Lithuania

Re: Lithuania

Postby tusas » Sat Apr 03, 2010 2:18 pm

pamenu tave ;) sveikas sugryzes!
eco Yllse


Return to “Other”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest